Kurumsal Hizmetlerimiz ile müşterilerimize değer katıyoruz.

Hizmetlerimiz ile Müşterilerimize Değer Katıyoruz !

29 Haziran 2012 yılında kurulan AN KURYE, yurt içi toplu kurye hizmetleri, gün içi kurye hizmetleri ve yurt içi ve yurt dışı doküman taşımacılığı alanında hizmet veren Ankara Merkezli kurye şirketidir.

2012 yılından bu yana Özel Kurye Şirketi' sektöründe hizmet veren AN KURYE, sektörün genç firması olmanın verdiği dinamizmi, deneyimli iş gücü ile birleştirerek kısa sürede sektöründeki ilk 3 firma arasındaki yerini almıştır. 

YETKİSİZLERE İZİN VERMEYİN !

AN KURYE, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından verilen Karayolları Taşıma Kanunu Doğrultusunda dağıtım yapma Hakkı sunan ANK.U-NET.P1.06.168 ’Nolu P1 Yetki belgesi sahibidir.


Ayrıca Uluslararası arenada kurmuş olduğu çalışma ortaklıkları, ekspres kurye sektöründeki modern teknik ekipman ve deneyimli personeli ile AN KURYE, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmektedir. 

İnternet üzerinden gönderi takibi yapmak gibi birçok yeniliği içeren sektörünün en gelişmiş müşteri otomasyonu AN KURYE  ile de tanışmanız için ve her türlü taşımacılık  gereksiniminiz için  güler yüzlü AN KURYE ailesine katılmak üzere Türkiye'nin Her Yerinden ulaşabileceğiniz 0850 495 00 26  numaralı telefonu kaydetmenizi diliyoruz.

MİSYONUMUZ

  • Hızlı Dağıtım
  • Kaliteli Hizmet
  • Müşteri Memnuniyeti

VİZYONUMUZ

  • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak
  • Hızlı,güvenilir tecrübeli kadrosuyla vazgeçilmez olmak