Gün İçi Kurye

             ANKARA'NIN HER YERİNDEYİZ !                                      

WhatsApp ve Bip Hattımız ; 0(541) 428 27 97

AN KURYE GÜN İÇİ STANDART KURYE HİZMETİ

An Kurye ile normal kurye gönderileri daha hızlı...

Normal Kurye Hizmeti, Ankara'da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işin istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Motorlu Kuryelerimiz günün her saatinde Ankara'nın her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.

Sizin veya göndermek istediğiniz şeylerin nerede olduğu hiç önemli değil.

Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın moto kurye yönlendirilerek normal kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir. 

AN KURYE EKSPRES KURYE HİZMETİ (AYNI GÜN ARAÇLI KURYE MOTO KURYE)

Acil moto kurye gönderileri ekspres kurye olarak gerçekleştirilmektedir.

Ekspress Kurye Hizmeti Ankara'da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini semtlere göre  istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Kuryelerimiz günün her saatinde Ankara’nın her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin veya göndermek istediğiniz şeylerin nerede olduğu hiç önemli değil.

Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın kurye yönlendirilerek ekspres kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir.

AN KURYE GİDİŞ-DÖNÜŞ AYNI GÜN TESLİM KURYE HİZMETİ

Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti; herhangi bir adreste işlem yapılması gereken bir şeyin sizden alınarak ilgili firmaya, kuruluşa, bankaya, tamir servisi ve benzeri yerlere götürülmesi ve yapılması gereken işlemlerin yaptırılması sonucunda kuryemiz tarafından alınarak sizlere ulaştırılması hizmetidir.

  Ankara'nın her semtindeki motorlu kuryelerimiz ile nerede olduğunuz önemli değildir. Bizi aramanız neticesinde sizlere en yakın motorlu kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz alınacak ve gitmesini istediğiniz adrese ulaştırılmasını istediğiniz şeyleri en kısa sürede teslim edecektir.

THY UÇAK KARGO İLE AYNI GÜN ŞEHİRLER ARASI TESLİMAT HİZMETİ

    Ankara'nın en hızlı yurt içi Hava Kargo hizmeti AN KURYE tarafından sağlanır. Havalimanın'dan havalimanına olan bu servisimizde, zarflarınız veya paketleriniz; tarifeli seferlerimizdeki ilk uçakla sevk edilir.Varış yerinden uçağın inmesini takiben bir saat içinde havalimanında alıcıya teslim edilir.

  An Kurye yurt içi kurye servisi ile gün içerisinde Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna 24 saat kesintisiz kargolarınızı ulaştırabilirsiniz.

  İster ihale evrağı, ister acil baskıya yetişmesi gereken bir dergi veya katalog tasarımı,ister tv yayınlarına yetişmesi gereken haberler ve satışa girmesi gereken kitaplar…

Hem de “MASADAN MASAYA “

İstanbul <=> Ankara

İstanbul <=> İzmir

Ankara   <=> İzmir

 AN KURYE kesintisiz kurye hizmeti ile Ankara'nın En etkin ve kapsamlı kurye şirketi hizmetinizde…

 Havalimanından Havalimanına Teslim İllerimiz

Amasya, Sinop, Balıkesir, Ağrı, Elazığ, Kayseri, Erzincan, Konya, Erzurum, Sivas, Kars, Nevşehir, Malatya, Eskişehir, Muş, Bodrum, Van, Dalaman, Iğdır, Denizli, Adıyaman,  İzmir, Batman, Kütahya, Diyarbakır, Adana, Gaziantep, Antalya, Mardin, K.Maraş, Şanlıurfa, Hatay, Tekirdağ, Samsun, Isparta, Trabzon, Şırnak, Kastamonu, Bingöl, Kocaeli, Çanakkale

AN KURYE AYNI GÜN TESLİM HIZLI KURYE -KARGO-PAKET TAŞIMA HİZMETİ

Motorlu kuryelerin taşıyamayacağı ebat ve hacimdeki gönderiler araçlar ile motosikletli kurye hizmeti sürelerinde taşınmaktadır.

An Kurye Araçlı Kurye Hizmeti ile müşterilerinin aynı gün içerisinde koli veya büyük hacimdeki her türlü gönderilerini 4 saat içerisinde araç ile teslim etmektedir.
Araçlı Kurye Hizmeti ile firmalar gerek müşterilerine gerekse şubelerine göndermek istedikleri eşya, ürün vb gönderilerini bünyelerinde araç bulundurmak zorunda kalmadan çok daha az maliyetlerle gönderebilecektir.

An Kurye, müşterilerinin buna benzer araçla taşımacılık işlerine özel teklif çalışması yaparak çözümler üretir.

“Ankara'nın her yerindeyiz”

·         Bayilerinize veya müşterilerinize ürün ya da numune mi göndermek istiyorsunuz?

·         Bir yerden koli ya da paket mi aldıracaksınız?

·         Nadiren de olsa araçla herhangi bir taşıma işine ihtiyacınız mı oluyor?

·         İki aracınız fazla geliyor ama bir aracınızda işinizi görmeye yetmiyor mu?

AN KURYE VIP KURYE TAŞIMA HİZMETLERİ

     VIP Kurye hizmetimiz ile farkı hissedin...

    VIP Kurye Hizmeti, Ankara'da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken gönderilerin taşınması işini  istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

     Kuryelerimiz günün her saatinde Ankara'nın her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.


AN KURYE

Şehrin En Hızlısı

0850 495 00 26

Bizi Takip Edin !

 https://www.instagram.com/ankurye/?hl=tr